Willsoor / Nákup bez rizika

Nákup bez rizika

Ochrana osobných údajov

Pri nakladaní s osobnými dátami sa internetový obchod Willsoor.cz zaväzuje riadiť Zákonom č 101/2000 Zb., O ochrane osobných údajov. Pokiaľ nastane obchodný prípad, kedy je nutné predať osobné informácie zákazníka dodávateľovi, internetový obchod Willsoor.cz sa zaväzuje, že tieto informácie predá až po predchádzajúcom odsúhlasení daným zákazníkom. Bez súhlasu nie je možné akékoľvek informácie osobného charakteru predávať.


Bezpečne zabalený tovar

Každú košeľu, ktorú u nás objednáte, starostlivo zabalíme do špeciálnej krabičky Willsoor, ktorú môžete použiť aj ako darčekové balenie. Ďalšie produkty, ktoré sú vo Vašej objednávke sú starostlivo zabalené do bublinkovej fólie a všetko je spolu zabelené v kartónovej krabici. Pre zabezpečenie zásielky je balíček spevnený páskou s logom Willsoor. Balenie vykonávajú dvaja naši pracovníci, ktorí sa vzájomne kontrolujú v kvalite balení.

Vrátenie tovaru samozrejmosťou

Vrátenie a reklamáciu nakúpených produktov realizujeme v čo najkratšom čase v prospech zákazníka. Zakúpený tovar môžete vyskúšať alebo zladiť s Vaším šatníkom, a ak Vám nesedí veľkosť alebo farba, môžete zakúpený tovar vrátiť v lehote 14 dní. U nás nakupujete bez rizika.

Prihláste sa k odberu newslettera Willsoor a obdržíte zľavu na prvý nákup v hodnote 10%